Договір публічної оферти

Викладений нижче текст Договору публічної оферти,  адресований фізичним та юридичним особам і є офіційною публічною пропозицією (відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України) суб’єкта підприємницької діяльності товариства з обмеженою відповідальністю “КІПСЕЙК” (ТОВ “КІПСЕЙК”), Код ЄДРПОУ 45192004 - в подальшому «Продавець», на визначених даним Договором умовах.

Визначення термінів:

Сайт - веб-сайт,  розміщений в мережі Інтернет за адресою: https://guzema.ua.

Продавець - Товариство з обмеженою відповідальністю “КІПСЕЙК” (ТОВ “КІПСЕЙК”).

Публічна оферта - публічна пропозиція Продавця, спрямована на невизначене коло осіб, що стосується укладення Договору публічної оферти (надалі - Договір) на визначених Продавцем умовах.

Акцепт – надання Користувачем/Покупцем повної та безумовної згоди Продавцю на укладання Договору на умовах, що викладені у даному Договорі.

Товар/виріб – ювелірні вироби, зображення (фото) та/або опис яких розміщено на Сайті.

Замовлення – належним чином оформлений та розміщений за допомогою Сайту та/або за допомогою електронної пошти,  запит Користувача на придбання обраних ним Товарів.

Користувач/Покупець – особа, яка ознайомлюється з інформацією, розміщеною на Сайті та/або замовляє, та/або отримує, та/або резервує Товари із використанням технічних інструментів Сайту.

Одержувач –  Покупець або особа, яка від імені Покупця фактично отримує Товар, що був доставлений Компанією-перевізником.

Надання персональних даних (реєстрація) – заповнення Користувачем відповідної форми на Сайті з зазначенням необхідних для ідентифікації Користувача/Покупця та/або оформлення Замовлення, в тому числі, за допомогою електронної пошти.

Обліковий запис – сторінка Сайту, що містить історію замовлень Користувача/Покупця,  здійснених за допомогою Сайту та персональну інформацію, надану Користувачем/Покупцем. Об’єм інформації, яка необхідна для ідентифікації особи та оформлення Замовлень визначається Продавцем.

Персоналізовані вироби - вироби, виготовлені з унікальним гравіюванням відповідно до ескізу або дизайну Покупця.

 

Термін «розрахунковий документ» використовується у відповідності до ст.2 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265/95-ВР.

 

1. Загальні положення

1.1. Інформація, розміщена на Сайті, містить умови пропозиції придбання Товару і являє собою Публічну оферту Продавця, адресовану невизначеному колу осіб - Користувачам Сайту. 

1.2. Акцептом є надання персональних даних шляхом заповнення відповідної форми, що розміщена на сайті, який є вираженим наміром Користувача/Покупця придбати обрані на Сайті Товари. Акцептом також вважається розміщення замовлення шляхом надсилання листа на електронну пошту [email protected].

1.3. Акцептом Користувач/Покупець підтверджує свою абсолютну згоду зі всіма положеннями та правилами цієї Публічної оферти без будь-яких виключень і обмежень, та підтверджує, що він ознайомлений з її умовами до моменту вчинення Акцепту. Якщо Користувачу не виповнилося 18 років, він має повідомити батьків або опікунів про умови цієї оферти та Політики конфіденційності перед тим, як залишати свої персональні дані для використання цього Сайту та/або здійснювати покупки чи оформлювати Замовлення через Сайт або електронну пошту. 

1.4. Продавець має право в односторонньому порядку вносити зміни в Договір, шляхом публікації змін на Сайті. Зміни вступають в силу з моменту публікації, якщо інший термін вступу змін в силу не визначений додатково при їх публікації. Користувач/Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Договору автоматично тягне за собою внесення цих змін і до укладеного і діючого між Користувачем/Покупцем та Продавцем Договору.

 

2. Інформація про Товар, ціна Товару

2.1. Інформація про Товар надається шляхом розміщення зображення (в тому числі, фотографії) товару/товарів та текстової інформації про артикул, доступні/наявні розміри, характеристики товару, вартість за одиницю товару та інше. 

2.2. Вартість товару, представленого на Сайті вказана з без урахування ПДВ. Продавець не є платником ПДВ.

2.3. Відомості, розміщені на сайті https://guzema.ua мають виключно інформативний характер. Користувач/Покупець погоджується, що вага та кінцева вартість виробу можуть мати незначну відмінність від ваги та вартості, зазначеної на сайті.

2.4. У випадку, якщо Користувач має намір замовити персоналізовані вироби, виготовлені з унікальним гравіюванням відповідно до власного ескізу або дизайну – строк виготовлення виробу, ціна та інші істотні умови погоджуються сторонами окремо. Продавець залишає за собою право відмовити у створенні персоналізованого виробу.

 

3. Порядок оформлення Замовлення

3.1. Користувач/Покупець може самостійно оформити Замовлення на будь-який товар, який є доступним для Замовлення на Сайті. 

3.2. Протягом 1 (одного) робочого дня з отримання Замовлення, представник Продавця надсилає Покупцю електронного листа з підтвердженням отримання Замовлення.

3.3. Представник Продавця може додатково зв'язатися з Користувачем/Покупцем по телефону або іншими засобами зв’язку, які було вказано при формуванні Замовлення в разі, якщо:

- надана інформація про доставку потребує уточнення;

- замовлений товар відсутній;

- товар має дефектність.

За результатами уточнення Замовлення, представник Продавця може підтвердити/скасувати Замовлення.

3.4. У випадку, якщо замовлений товар відсутній, Користувач/Покупець має право здійснити заміну Товару на аналогічний або анулювати Замовлення.

3.5. Замовлення може бути скасоване до моменту підтвердження чи уточнення замовлення представником Продавця шляхом надсилання електронного листа на адресу [email protected].

 

Звертаємо увагу, що неповнолітні особи перед замовленням Товару зобов’язані отримати на це згоду батьків або інших законних представників. У випадку відсутності такої згоди, неповнолітня особа має припинити використовувати Сайт.

 

4. Порядок оплати

4.1. Ціна на Товар зазначена у гривні. За вибором Користувача ціна на сайті може відображатися в еквіваленті долару США за міжбанківським курсом НБУ, який діє на дату перегляду Сайту.

4.2. Оплата товару здійснюється виключно у гривні. У випадку сплати банківськими картками зарубіжних банків Продавець не несе відповідальності за порядок проведення конвертації. Умови конвертації, обмінний курс та зняття комісії встановлюються банком-емітентом.

4.3. Замовлення може бути оплаченим шляхом:

- готівкого розрахунку (у випадку самовивозу товару або за фактом доставки товару);

- безготівкового розрахунку за допомогою системи WayForPay* (у випадку передоплати).

*Продавець не несе відповідальності за порядок збору та обробки персональних даних системою WayForPay.

 

5. Доставка товарів

5.1. Доставка товарів, замовлених на Сайті, здійснюється службами доставки виключно в межах території України відповідно до умов, вказаних на сайті в розділі «Доставка».  Доставка здійснюється за рахунок Продавця.

5.2. Разом із Замовленням Покупцю надаються передбачені чинним законодавством документи.

5.3. При отриманні Товару Покупець зобов’язаний перевірити Замовлення за кількістю, комплектність та якістю Товарів.

5.4. Фактом приймання Товару Покупцем є проставлення його підпису у накладній. 

5.5. Доставка Замовлень здійснюється службами доставки, перелік яких вказаний у розділі «Доставка».  Акцептом цієї Публічної оферти Покупець у повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення Компаній-перевізників. З умовами таких Правил Користувач/Покупець має самостійно ознайомитись на веб-сайтах відповідних Компаній-перевізників. 

5.6. Ризик випадкової загибелі та/або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Покупцем підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення. 

5.7. За бажанням, Покупець може отримати товар шляхом самовивозу за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 26а *

 

*Робочий час: 

понеділок - п’ятниця з 11:00 до 19:00 години;

субота - неділя з 11:00 до 19:00 години

 

6. Гарантія та повернення Товару

6.1. Ювелірні вироби належної якості обміну та поверненню не підлягають відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 року № 1023-XII та Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» (Додаток № 3 «Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну, поверненню»).

6.2. Гарантія на ювелірні вироби, які розміщені на Сайті, становить 3 роки з дня продажу. У випадку наявності виробничого дефекту, Продавець здійснює гарантійний ремонт/заміну товару відповідно до діючого законодавства. Для гарантійного обслуговування Покупець має надати розрахунковий документ з відміткою про дату продажу та документ, що засвідчує особу.

6.3. Продавець безстроково надає безкоштовне сервісне обслуговування, яке включає в себе чищення та полірування ювелірного виробу.

6.4. Вироби, що мають сліди механічного пошкодження або неправильної експлуатації (сліди взаємодії з лужними миючими засобами, засобами, що містять хлор і йод, кремами і мазями, що містять ртуть і її сполуки, а також в результаті впливу інших зовнішніх факторів, в тому числі, самостійного ремонту), ремонту/обміну в гарантійний термін не підлягають.

 

7. Правила експлуатації ювелірних виробів

7.1. Ювелірні вироби мають зберігатися окремо, щоб уникнути подряпин і сколів.

7.2. Належна експлуатація має виключати:

- контакт з кислотами, розчинниками та лугами (в тому числі миючими/пральними/очищуючими засобами);

- взаємодію з речовинами, які містять хлор, йод, ртуть, сірку або їхні сполуки;

- контакт з відкритим вогнем;

- вплив високих/низьких або швидкозмінних температур та рентгенівського випромінювання.

7.3.  Користувач/Покупець не повинен здійснювати чистку ультразвуком або абразивними матеріалами у домашніх умовах.

 

8. Права та обов’язки Продавця

8.1. Продавець має право:

8.1.1. В односторонньому порядку призупинити продаж Товарів (в тому числі, не приймати Замовлення та заявку на доставку Товарів) у разі порушення Користувачем/Покупцем умов Публічної оферти;

8.1.2. На власний розсуд, в односторонньому порядку змінювати ціну на Товари. У будь-якому випадку, ціна Товару, яка була підтверджена Продавцем при Замовленні, залишається незмінною;

8.1.3. Розміщувати на Сайті інформацію про рекламно-інформаційні заходи та/або маркетингові активності, які проводяться або будуть проводитися Продавцем та/або третіми особами-партнерами Продавця.

8.1.4. Відповідно до умов цієї Публічної оферти та Політики конфіденційності, надсилати на адресу електронної пошти Користувачів/Покупців електронні листи з інформацією стосовно комерційних пропозицій Продавця (в тому числі, інформацію про спеціальні пропозиції, акції та інші маркетингові активності).

6.1.5. Організовувати доставку Замовлень, залучаючи до надання послуг з доставки третіх осіб.

 

8.2. Продавець  зобов’язується:

8.2.1. Виконувати належним чином оформлені та підтверджені Замовлення з моменту підтвердження Замовлення; 

8.2.2. Забезпечити передання/відвантаження Товару Компанії-перевізнику відповідно до оформленого Замовлення;

8.2.3. Перевірити кількісні та якісні характеристики Товару під час підготовки до передання Товару до служби доставки;

8.2.4. Дотримуватися умов Політики конфіденційності;

8.2.5. Надати Користувачу/Покупцю можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів та/або інших комерційних пропозицій Продавця, що направляються останнім на адресу електронної пошти, вказаної при реєстрації на сайті.

 

9. Права та обов’язки Користувача/Покупця

9.1. Користувач/Покупець має право:

9.1.1. Обирати Товари та оформлювати Замовлення за допомогою Сайту;

9.1.2. Направляти звернення/запити на електронну пошту Продавця;

9.1.3. Вимагати від Продавця виконання умов та обов’язків, що передбачені цією Публічною офертою;

9.1.4. Відмовитись від отримання рекламних матеріалів та інших комерційних пропозицій, що направляються Продавцем на адресу електронної пошти, надану Користувачем/Покупцем.

 

9.2. Користувач/Покупець зобов’язується:

9.2.1. До моменту Акцепту цієї Публічної оферти ознайомитись з усіма її умовами та положеннями;

9.2.2. Ознайомитись з інформацією про Товар - його описом та характеристиками, що розміщені на Сайті, перед оформленням Замовлення;

9.2.3. Вказати коректні та повні дані, які необхідні для оформлення та доставки Замовлення. Користувач/Покупець несе відповідальність за вказання неправдивих/неточних відомостей, що спричинили неможливість належного виконання Замовлення Продавцем.

9.2.4. Оплачувати та отримувати Замовлення відповідно до умов Публічної оферти;

9.2.5. При одержанні Замовлення перевірити цілісність та комплектність Товару. У разі виявлення пошкоджень або неповної комплектації Товару – зафіксувати такі відмінності в Акті, який має бути підписаний Покупцем/Отримувачем та особою, яка здійснила доставку Замовлення.

9.2.6. Ознайомитись з Правилами перевезення Компаній-перевізників перед оформленням Замовлення.

 

10. Відповідальність сторін. Порядок вирішення спорів

10.1. Продавець не гарантує безперебійність та безпомилковість роботи Сайту та не несе відповідальність за:

- затримку, переривання, втрати, які відбуваються через несправність на будь-якому електронному чи механічному обладнанні, яке не належить Продавцю;

- проблеми при передачі даних або з'єднання, що виникли не з вини Продавця;

- якість каналів зв'язку загального користування, за допомогою яких здійснюється доступ до Сайту;

- блокування доступу до Сайту в результаті дій третіх осіб.

Проте Продавець зобов'язується докладати усіх розумних зусиль для недопущення цього та вживатиме усіх можливих заходів для усунення виниклих проблем.

10.2. Скарги або претензії Користувачів/Покупців мають бути оформлені в письмовій формі. Продавцем будуть прийняті усі необхідні заходи щодо задоволення скарг/претензій Користувачів/Покупців, за умови обґрунтованості та належного оформлення відповідно до чинного законодавства України.

10.3. Усі спори, розбіжності та вимоги, що виникають з цього Договору або у зв'язку з ним, у тому числі що стосуються його виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді відповідно до діючого законодавства України.

 

11. Форс-мажор

11.1. Сторони звільняються від відповідальності за несвоєчасне або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком обставин надзвичайного характеру, виникнення яких не пов’язано з волевиявленням Сторін, таких як військові дії, страйки, масові безлади, аварії, стихійне лихо, зміни в законодавстві України, а також інші обставини надзвичайного характеру, які виникли після укладення цього Договору та безпосередньо впливають на виконання умов цього Договору та які Сторони не могли ані передбачити, ані попередити.

11.2. Сторона, для якої стало неможливим виконання зобов'язань через настання форс-мажорних обставин, повинна негайно інформувати іншу Сторону в письмовому вигляді про виникнення вищевказаних обставин, а також протягом 30 (тридцяти) календарних днів надати іншій Стороні підтвердження форс-мажорних обставин. Таким підтвердженням буде відповідний документ, виданий уповноваженим Торгово-промисловою палатою України або іншим належним чином уповноваженим державним органом, розташованим за місцем виникнення форс-мажорних обставин.

 

12. Застереження щодо збору та обробки персональних даних

12.1. Фактом Акцепту договору Користувач/Покупець надає свою згоду на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297- VI «Про захист персональних даних» та Політики конфіденційності, розміщеної на Сайті.

12.2. Надана Користувачем/Покупцем інформація збирається, обробляється, зберігається, використовується, а також може бути передана третім особам виключно з метою та в межах забезпечення Продавцем виконання обов'язків покладених на нього відповідно до умов даної оферти.

12.3. Користувач/Покупець може відкликати свою згоду на обробку персональних даних шляхом направлення відповідного запиту на електронну адресу: [email protected] або на адресу Продавця. При цьому Користувач/Покупець розуміє та погоджується, що відкликання згоди перешкоджає подальшому використанню Сайту та оформленню Замовлень.

 

13. Інше

13.1. До відносин між Користувачем/Покупцем та Продавцем застосовуються положення чинного законодавства України.

13.2. Фотографії Товару, які розміщені на Сайті, можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду виробу.

13.3. Продавець залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію, представлену на Сайті.

13.4. Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту акцепту і діє до моменту виконання Сторонами своїх обов’язків, передбачених даним Договором, або до моменту розірвання на підставах, визначених умовами Договору та/або нормами чинного законодавства України.

13.5. Недійсність окремого положення цього Договору не впливає на недійсність цього Договору в цілому.

13.6. Сторони не можуть переуступити свої права та обов’язки за Договором третім особам.

13.7. У разі відкликання Публічної оферти  Продавцем протягом терміну дії Договору, Договір вважається припиненим з моменту відкликання, якщо інше не обумовлено Продавцем при відкликанні Оферти.

13.8. Договір може бути розірваний за згодою Сторін в будь-який час або з інших підстав, передбачених цим Договором або нормами чинного законодавства України.

 

14. Реквізити Продавця

14.1. Товариство з обмеженою відповідальністю “КІПСЕЙК” (ТОВ “КІПСЕЙК”), ка діє на підставі Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осiб, фiзичних осiб-пiдприємцiв та громадських формувань (Код ЄДРПОУ 45192004 ІПН: 451920026552).

14.2. Адреса Продавця за цим Договором: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 26а.

14.3. Контактний телефон: +380993866909, електронна адреса: [email protected]

14.4. Банківські реквізити: UA733808380000026005700801818 в АТ “ПРАВЕКС БАНК”.

 

Наш веб-сайт використовує cookies для того, щоб зробити перегляд сайту кращим для Вас. Користуючись нашим сайтом Ви погоджуетесь на використання cookies.

Більше про cookies
Цей веб-сайт оптимізовано для певних браузерів та пристроїв. Оновіть ваш браузер!
Этот сайт оптимизирован для определенных браузеров и устройств. Пожалуйста, обновите ваш браузер!
This website is optimized for certain browsers and devices. Please, upgrade your browser!